Harkov Havacılık Üniversitesi Uzaktan Rusça Hazırlık Kursu

Seçtiğin branşta zorlanmadan eğitim alabilmek için Harkov Havacılık Uzaktan Rusça Hazırlık Kursu alman gerekebilir.

Harkov Havacılık Üniversitesi Uzaktan Rusça Hazırlık Kursu

Harkov havacılık üniversitesi Türkiyeden gelecek öğrenciler için 1-2-3-4 aylık online Rusça kursu vermektedir , Rus dilinin temel bilgisini almak ve Ukrayna’da yaşam ve eğitime uyum için yardımcı olacaktır.
Dersler Online olarak İnternet Üzerinden gerçekleşmektedir. Ukrayna’ya gelme mecburiyeti yoktur . Çalışmalar Özel olarak Tahsis edilecek periodik olarak haftanın üç kez yapılır . Profesyonel Eğitim ve Ukrayna’da Yüksek öğretim kurumlarında dil hazırlığına katkıda bulunacaktır ve bu program ile Harkov Havacılık Üniversitesi dil belgesi verilecektir , Sertifika Rusça Eğitim için Ukrayna Vizesi İşlemleri sırasında avantaj sağlayacaktır.
Süresi 1-2-3-4 ay sürer .

#ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #yurtdışındaüniversiteeğitimi #ukraynaüniversite

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!